Arama
ORTAHİSAR - 1.BEŞİRLİ MAH.
Menü Kapat

İade ve İptaller

KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.satın alınan ürünler için KULLANICI’ya iade ve iptal hakları tanır. KULLANICI bu haklarını KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.’in belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde kullanabilir. İade ve iptaller ile ilgili kurallar KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.tarafından zaman zaman değiştirilebilir.

KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.’i mağdur bırakacak bir durum söz konusu olduğu takdirde ürün kabulü yapılmayacaktır. KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.söz konusu ürünün kendisine teslimatı esnasında oluşabilecek hasarlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

İade işlemleri kapsamında KULLANICI direkt olarak 444 0 754 nolu çağrı merkezi numarası ve bilgi@kilpa.com.tr aracılığı ile KİLER GIDA MAD. İHR. TİC. VE TAAH. A.Ş.ile bağlantıya geçmelidir. İade işlemi faturanızdaki fiyat üzerinden teslimat tarihi itibariyle 15 gün içerisinde ambalajı bozulmamak kaydıyla yapılır. Hijyenik nedenlerden ötürü kişisel bakım ürünlerinde iade ve değişim yapılamaz.

Birden fazla ürün içeren faturalarda; ürün sayısı ve/veya ürün bedelleri toplamı; ödeme, kargo ve/veya fiyat avantajı sağlıyorsa, iade ürün bedelleri üzerinde anlaşmazlık oluşmaması için, iade edilmek istenen ürün fatura ibraz edilmesi gerekmektedir.